CAN TEKNİK / BAYMAK YETKİLİ SERVİS
7/24 Teknik Servis
0 282 726 40 86
E-Mail
info@cerkezkoybaymakservisi.com
Baymak Isı Pompası

Çerkezköy Baymak Isı Pompası

Bilindiği üzere Isı pompaları hava, toprak ve sudaki potansiyel ısı enerjisini evlerimize taşıyarak yaşam alanlarımızda sıcaklık ya da serinlik konforunu yaşatırken, doğaya da herhangi bir zehirli atık salınımı yapmayan son teknoloji ürünlerdir. Fosil yakıtların yakılıp kimyasal reaksiyona girmesiyle değil, doğada var olan ısıyı transfer ederek çalışmaktadır. Bu sayede CO2 emisyonunu minimum seviyeye indirerek çevreye olumsuz etki etmez. Aynı zamanda ısıtma, soğutma ve sıcak su kullanımını tek bir cihazda toplayarak yüksek enerji tasarrufu sağlar. Baymak Isı Pompası Servisi olarak sizlere uygun ve kaliteli  hizmet sunmaktayız firmamız kaliteli ürününden memnun kalmak garantidir, firmamız montaj, demontaj, bakım ve tamir hizmeti de sunmaktadır

Zor hava koşullarında dahi yüksek verimlilik ile çalışan Baymak Isı Pompaları, çağımızın iklimlendirme alanında en gelişmiş sistemi olarak kabul görmektedir. Öyle ki dışarıda hava sıcaklığının – 20 C dereceye düştüğü zamanlarda dahi 55 C derecelik sıcak su üretimi sağlayabilmektedir. Baymak Isı Pompası hakkında daha fazlası için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
 

7/27 Baymak Teknik Servisi
Arızalanan Baymak ürünleriniz için 7/24 Baymak Yetkili Teknik Servisi mizi arayabilirsiniz

0 282 726 40 86

Tecrübeli Uzman Kadro

Baymak Yetkili Servisi olarak tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Kombi tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Uygun Fiyat Garantisi

Baymak Yetkili Kombi Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. Hakkmızdan fazlasını talep etmiyoruz, müşterilerizi zor durumda bırakmıyoruz.

Garantili İşçilik

Kombi ve Klima tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir kombi servisi biziz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 726 40 86