CAN TEKNİK / BAYMAK YETKİLİ SERVİS

7/24 Teknik Servis
0 282 726 40 86
E-Mail
info@cerkezkoybaymakservisi.com
Baymak Yetkili Klima Servisi

Çerkezköy Baymak Yetkili Klima Servisi

Baymak Yetkili Klima Servisi sunmaktayız, Klimanızın tam performanslı ve uygun bir şekilde çalışabilmesi için, düzenli bir şekilde bakımlarının yapılması gerekir. Baymak Yetkili Klima Servisi olarak, klima bakımı ve tamiri konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla garantili parça değişimi, doğru arıza tespiti ve sunduğumuz ekonomik fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çerkezköy'ün her semtine ve ilçesine teknik servis ve bakım hizmetimiz mevcuttur. Baymak Yetkili Klima Servisi hakkında daha fazlası için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

7/27 Baymak Teknik Servisi
Arızalanan Baymak ürünleriniz için 7/24 Baymak Yetkili Teknik Servisi mizi arayabilirsiniz

0 282 726 40 86

Tecrübeli Uzman Kadro

Baymak Yetkili Servisi olarak tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Kombi tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Uygun Fiyat Garantisi

Baymak Yetkili Kombi Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. Hakkmızdan fazlasını talep etmiyoruz, müşterilerizi zor durumda bırakmıyoruz.

Garantili İşçilik

Kombi ve Klima tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir kombi servisi biziz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 726 40 86