CAN TEKNİK / BAYMAK YETKİLİ SERVİS

7/24 Teknik Servis
0 282 726 40 86
E-Mail
info@cerkezkoybaymakservisi.com
Baymak Kombi Bakım

Çerkezköy Baymak Kombi Bakım

Bilindiği üzere, Hayatımızın önemli ısıtma teknolojilerinden biri olan kombiler her yerde ısınmamızı sağlamaktadır. Bu nedenle Çerkezköy Baymak bakımı olarak cihazlarınızın rutin bakımlarını yaparak kombilerinizin uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Özellikle kombi bakımlarını yapmayan kullanıcılar sızıntı veya arıza durumunu farketemediğinden mal ve can kaybına sebep olmaktadır. Ateşlenme ve ısıtmama sorunlarının temel kaynağı olan kombi bakımları’nın ilkbahar ve sonbahar da kontrol ettirilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda Kombi markalarının hepsinde servis ve tamir hizmeti vermekteyiz. Marka ve modeli ne olursa olsun, kombilerinizi en kısa sürede tamir ederek sorunları deneyimli personellerimizle çözmekteyiz. Bununla birlikte her zaman hızlı ve kalıcı çözümler üreterek müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız. Kombi ustam müşterileri daima kombi servisi hizmetimizden memnun kalmıştır. Sizlerde memnun müşterilerimiz arasında olmak isterseniz her marka kombi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çerkezköy Baymak kombi bakımı talebini kayıt ettikten sonra kullanıcının uygun olduğu zamanda adrese geliyor. Cihaz sıcak su ve kalorifer modunda test edildikten sonra genleşme tankının havasının basılması, sensör kontrolü, tesisat filtresi temizliği, genel iç temizlik, ateşleme elektrodu temizliği, fan temizliği, baca yolu ve gaz kontrolleri, pompa salyangozunun temizliği ve diğer kontrolleri sağladıktan sonra cihazı çalışır durumda kullanıcıya teslim ediyor. Baymak Kombi Bakımı hakkında daha fazlası için firmamız olan Çerkezköy Baymak Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.
7/27 Baymak Teknik Servisi
Arızalanan Baymak ürünleriniz için 7/24 Baymak Yetkili Teknik Servisi mizi arayabilirsiniz

0 282 726 40 86

Tecrübeli Uzman Kadro

Baymak Yetkili Servisi olarak tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Kombi tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Uygun Fiyat Garantisi

Baymak Yetkili Kombi Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. Hakkmızdan fazlasını talep etmiyoruz, müşterilerizi zor durumda bırakmıyoruz.

Garantili İşçilik

Kombi ve Klima tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir kombi servisi biziz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 726 40 86