CAN TEKNİK / BAYMAK YETKİLİ SERVİS

7/24 Teknik Servis
0 282 726 40 86
E-Mail
info@cerkezkoybaymakservisi.com
Çerkezköy Baymak Kombi Servisi

Çerkezköy Çerkezköy Baymak Kombi Servisi

Çerkezköy Baymak kombi servisi olarak cihazınızın arıza ve servis hizmetlerini  olarak sunmaktayız. Çerkezköy’ün her semtine servis vermekle birlikte zamanında ve en kısa sürede arızaların giderilmesine özen gösterilmektedir.

Yedek parça değişimlerinde, değişimi yapılan eski parça müşteriye bırakılmakla beraber, iş bitiminde servis formu faturayla beraber müşteriye iade edilir. Servisimizde çalışan elemanlarımız, kendi branşlarında tecrübeli olup ısı ve ısıtma sistemlerinde gerekli sertifika ve kurslarda eğitim almışlardır. Firmamızın ısı ve ısıtma üzerine Çerkezköy’e doğalgazın geldiği ilk günden bu yana, Çerkezköy’ün her semtine hizmet vermektedir. Firmamız, iş yoğunluğuna göre 7/24 servis sunmakla beraber en kısa zamanda cihaz arızalarında müdahale eder.

Kombi bakımını yapmamanız veya aksatmanız durumunda, kombinin ömrü kısalır, kombide arızalar meydana gelir ve faturalarınız daha yüksek miktarlarda gelebilir. Bunun için de yıllık olarak kombi bakımınızı yaptırmanız sizin avantajınıza olacaktır. Kombi bakımında ilk olarak, kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılır. Sonrasında kombinin içinde bulunan elektrik bağlantılarına bakılır ve kombinin içi açılarak tozlanma oluşmuşsa kombinin içi temizlenir. Kombide olan su boşaltılır ve brülör temizliği yapılır. Bu işlemin kombi servisleri tarafından yapılması daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Firmamız olan Çerkezköy Baymak Servisi sizlere uygun ve kaliteli hizmet sunmaktadır, Çerkezköy Baymak Kombi Servisi hakkında daha fazlası için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
7/27 Baymak Teknik Servisi
Arızalanan Baymak ürünleriniz için 7/24 Baymak Yetkili Teknik Servisi mizi arayabilirsiniz

0 282 726 40 86

Tecrübeli Uzman Kadro

Baymak Yetkili Servisi olarak tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Kombi tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Uygun Fiyat Garantisi

Baymak Yetkili Kombi Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. Hakkmızdan fazlasını talep etmiyoruz, müşterilerizi zor durumda bırakmıyoruz.

Garantili İşçilik

Kombi ve Klima tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir kombi servisi biziz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 726 40 86