CAN TEKNİK / BAYMAK YETKİLİ SERVİS

7/24 Teknik Servis
0 282 726 40 86
Mon - Sat: 9am to 6pm
Sunday Holiday
Çerkezköy Baymak Servisi

Çerkezköy Çerkezköy Baymak Servisi

Çerkezköy Baymak Servisimiz, sektöründe zirvede olan tek servis olarak, Çerkezköy geneline geniş servis ağı oluşturup müşterilerimizin klima hakkındaki sorunlarına en hızlı bir şekilde 7/24 çağrı merkezi sistemimizde aynı gün ve anında servis ulaştırılması için çalışmaktadır. Uzun yıllık tecrübe ve kalifiye elemanlarımız ile beraber bir iş disiplini içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Çoğumuzun evlerinde bulunan klimalar, okullarda, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, ofislerde; yazları serinleme, kışları ısınma ihtiyacı için kullanılmaktadır. Ancak klimaların da sorunları olabileceği gibi; bakım ve servis ihtiyaçları da vardır. Klima veya Kombi ısıtmıyor, soğutmuyor, klima  dondu, kombi çalışmıyor, su akıtıyor, klimanın kumandası bozuldu gibi problemler olabilir. Bu problemleri anında tespit ederek çözüme kavuşturuyoruz.

Klima ve Kombi için bakım uygulamasının önemi; klimanızın veya kombinizin bakımsız hali giderek klimanın mekanizmasını da bozarak çalışma performansını düşürecek ve klimadan gerekli miktarda fayda sağlayamayacaksınız. Klima bakımı belirli periyotlarda uygulandığında cihazın kullanım ömrünü uzatmaktadır. Baymak servisimiz bu yöntem ile olası arızaların önüne daha oluşmadan geçeceği için cihazınızı masrafsız bir biçimde kullanmanızı sağlar. Bakteri oluşumuna ve zararlı partiküllere mâni olduğundan dolayı bakım, sağlığınız için de olmazsa olmaz gereklilikler arasındadır. Hizmet konusundaki hızımız ve titizliğimiz nedeniyle kazandığımız birçok müşteri memnuniyeti bizleri alanımızda öncü ve lider bir firma haline getirmiştir. Ayrıca uygun fiyatlar ve güvenilir ödeme koşulları ile bütçenizi de düşündüğümüzden emin olmanızı isteriz. Çerkezköy Baymak Servisi hakkında daha fazlası için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
7/27 Baymak Teknik Servisi
Arızalanan Baymak ürünleriniz için 7/24 Baymak Yetkili Teknik Servisi mizi arayabilirsiniz

0 282 726 40 86

Tecrübeli Uzman Kadro

Baymak Yetkili Servisi olarak tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Kombi tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Uygun Fiyat Garantisi

Baymak Yetkili Kombi Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. Hakkmızdan fazlasını talep etmiyoruz, müşterilerizi zor durumda bırakmıyoruz.

Garantili İşçilik

Kombi ve Klima tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir kombi servisi biziz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 726 40 86